strukturë çeliku parafabrikuara shtëpi për punëtori pikturë në Tajlandë - Kinë Qingdao Xinmao ZT çelikut

steel structure prefabricated house for painting workshop at Thailand

Përshkrim i shkurtër:

                            Thailand painting workshop DETAILED SPECIFICATION OF STEEL STRUCTURE PAINTING PLANT  Building area:16,623.7sqm Length(m) 166   Width(m) 55   Height(m) 9    Main steel structure H columns&beams, Q345BH500x250x6x10H400x200x6x8 H300x150x6.5×9 etc. 60 microns epoxy zinc-rich primer painting withRAL-9003 1.1mm-thick anti-fire painting for one hour, RAL-9003 Roof purlin Z purli...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  3

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  pikturë punëtori Thailand

  Specifikim të detajuar I Steel Struktura PIKTURA BIMĖVE

   sipërfaqe ndërtimi: 16,623.7sqm Gjatësia (m) 166  
  Gjerësia (m) 55  
  Lartesia (m) 9  
   Struktura kryesore çeliku Kolona H & trarëve, Q345B H500x250x6x10 H400x200x6x8

  H300x150x6.5 × 9 etj

  60 mikronë epoxy zink pasur me piktura abetare me RAL-9003 1.1mm-trasha pikturë anti-zjarri për një orë,  RAL-9003
  kulmi tra purlins Z, Q345, Z300x80x20x3.0 275gr galvanizuar / m2  
  Wall tra purlins C, Q345, C200x80x20x2.0 275gr galvanizuar / m2  
     

  kornizë e mesme

  tub kravatë: 180 × 6.0, Q235B

  abetare

  Epoxy zink të pasur, 60 mikron me RAL-7035
  jetëdhënës: çeliku bar 25mm, Q235B

  pallto e Mesme

  bojë epoxy mio për 60 mikron me RAL-7035
  tub katror: 100x50x3, Q235B                                

  pallto final

  Bojë akrilik për 30 mikron me RAL-9003
  panel çati V-960type 0.5mm  deti fletë çeliku blu, RAL-5015  
  panel mur V-840 type 0.5mm  gri të bardhë, RAL-9002  
  qelqi perde mur TP10 (LOWE) + 12A + TP10mm    
  hendek pjatë 5.0mm çeliku me pikturë  pikturë njëjtë me atë të kornizës sekondarë

  图片 12图片 11图片 3图片 12图片 4wps 图片图片 1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

       

   

   

  Paketa dhe ofrimit të

  strukturë çeliku

  Të gjitha shtyllat e çelikut dhe trarët do të jetë e mbushur dhe e ngjitur në paleta të çelikut për të ngarkuar në enë të anijeve, e cila do të kurseni energjinë dhe koston e shkarkimit në vend.

  Weight.around 20 ton në 40'HQ enë të anijeve

  Mur & Roof panelet sanduiç

  Me filmave në të dy anët për të mbrojtur panelet sanwich nga crashing gjatë ngarkimit dhe transportit. 

  阿里巴巴 详情 _05

   

  KPK

  Q1.How rreth mandatit tuaj të pagesës?
  A: Të dy TT dhe L / C do të pranohen. 30% e depozitave para prodhimit dhe 70% të bilancit para ngarkimit nga TT do të jetë më i preferuar

  Q2. Si në lidhje me kohën tuaj dorëzimit?
  A: Kjo varet nga sasi të rendit. Noramlly, kohën e dorëzimit do të jetë 45 ditë pas marrjes së depozitave.

  Q3. Si për të bërë paketimin?
  A: Korniza çeliku do të jetë e mbushur nga paletat e parë, pastaj ngarkimit të tyre në enë të anijeve, e cila do të jetë e lehtë për të shkarkoj në vend dhe për të shpëtuar kosto për ju. Të gjitha skajet do të jetë e mbushur nga batanije apo filmave plastike flluskë.
  Panelet sanduiç gjithashtu do të jetë e mbushur para.

  Q4. A mund të japin ndihmën e instalimit?
  A: Po. Ne mund t'ju japin të gjitha tërhequr nga modeli Tekla, atëherë ju mund të kontrolloni çdo pjesë gjallërisht në vend. Vizatim instalimi do të jetë kusht. Për disa pjesë të veçanta, ne mund të ju dërgojnë udhëzimet e instalimit vedio. Nëse për disa pjesë të vështirë, ne mund të dërgoni inxhinierët tanë atje për udhëzim instalimit. Nëse keni nevojë, punëtorët mund të ndihmojë atje. Por, kostoja për ta, duke përfshirë edhe bileta aeroplani ana e rrumbullakët, kostoja e akomodimit në vend, etj do të jetë i lindur nga ju atje. 

  KONTAKT

  Penny xu 
  Menaxher i Projektit
  Mobile / WhatsApp: + 86-13625426367

  Qingdao Xinmao ZT çeliku Construction Co., Ltd


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne