Flat Pack Prefab Container House për Living - China Qingdao Xinmao ZT çeliku

Flat Pack Prefab Container House for Living

Përshkrim i shkurtër:

Foldable Prefab Shipping Container Homes with Living Room, Kitchen, Bathroom Detailed Parameters: Wall and Roof Materils: Sandwich panel Structure: Light steel structure container house Window: Aluminium alloy window or Plastic steel window Door: Aluminium frame sandwich panel door. Size: 20 feet; 40 feet Payment term: 40% T/T, against order and the balance paid before delivery. Delivery time: Within in one month after receipt of you full payment. Component long beam 3mm galvanized short...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Foldable Prefab Shipping Container Homes with Living Room, Kitchen, Bathroom
  Detailed Parameters:

  Wall dhe Kulmi materils: Sandwich panel
  Struktura: Light strukturë çeliku shtëpi enë
  Window: alumini aliazh dritare apo dritare çeliku plastike
  Door: kornizë alumini panel sanduiç dera.
  Size: 20 këmbët; 40 këmbët
  termi Pagesa: 40% T / T, kundër rendit dhe të bilancit të paguar para dorëzimit.
  Kohë për dorëzim: Brenda një muaji pas marrjes së teje pagesa e plotë.

  komponent rreze të gjatë 3mm galvanizuar
  rreze të shkurtër 2.5mm galvanizuar
  kolonë 3mm galvanizuar
  panel mur 75mm EPS bordit sanduiç
  panel çati 75mm PU bordi sanduiç
  mesëm
  rreze
  Z-formë hekur galvanizuar
  kulmi
  izolim
  75mm poliuretani
  panel Floor 18mm kompensatë panel + 12mm laminuara kati ose
  20mm çimento-fiber + PVC 2mm
  derë derë çeliku Security, 740mmx1950mm
  dritare Rrëshqitje dritare PVC me qepen Rolling, 1100mmx800mm
  elektronike, me ujë
  të furnizimit
  dhe
  kullimit
  në përputhje me ligjin vendor
  mobilje Përshtatur bërë për kërkesat tuaja

  Parametri teknike Standard parafabrikuara shtëpi:

  Rezistenca 1. Wind: Klasa 11 (era speed≤ 111.5km / h)
  2. Earthquake resistance: Grade 7
  3. Live load capacity of roofing: 0.5KN/m2
  4. External and internal wall heat transmission coefficient: 0.35Kcal /m2hc
  5. Second floor load capacity: 150kg/m2
  6. Live load of corridor/ balcony/walkway is 2.0KN/m2
  The whole house system can be professional supplied under clients’ design.

  Çati, kornizë fund, kolona dhe panele muri të shtëpisë enë të jetë e sheshtë-mbushur, duke minimizuar volumin e transportit, mund të instalohet lehtë në vend ose të përdoren për transportin e tranzicionit.

  Rreth nesh

  Qingdao Xinmao ZT çeliku Construction Co., LTD Kompania është një kompani e mirë-vendosur me përvojë dhe i specializuar në prodhimin e shtëpive të ndryshme prefab dhe shtëpitë enë me cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese. Bashkë-investuar nga struktura Shandong Qingyun Xinda Color çeliku Inxhinieri Co, Ltd, e cila është themeluar në vitin 2003. Më shumë se 50 R & D stafit dhe më shumë se 400 punëtorë të na mbështesin për të marrë pjesë të madhe të tregut. Kompania jonë është një prodhim të orientuar sipërmarrje të teknologjisë së lartë me një sistem të plotë për prodhimin strukturë çeliku dhe instalimin, kompania ka marrë certifikatën ndërkombëtare të cilësisë ISO9001 dhe çeliku struktura e ndërtimit të Kualifikimeve Certifikata klasës II.
  Ne kemi shumë të ndërtimit projekteve brenda dhe jashtë vendit, vëllimit të shitjes jonë në treg Filipine është NO.1, ne jemi më të mirë dhe furnizuesi më i besueshëm në këtë fushë, dhe gjithashtu ne jemi të lartë 3 furnizues në Pakistan dhe Sudan.There ende janë projekte në Dubai, Oman, Uzbekistani dhe vende të tjera. Më shumë se 80% e produkteve tona janë të eksportit globalisht, të tilla si Australi, Amerikën e Jugut, Evropë, Amerikë, Afrikën e Jugut, Afrikën e Veriut, Azi, Lindjen e Mesme, dhe vende të tjera dhe rajone

  Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë direkt.

  Të shërbimit tonë
  plan * Layout mund të jetë projektuar në rast nevoje.
  * Futja Instalimi / CD / vizatim instalimi do të sigurohet nëse është e nevojshme.
  * Inxhinierët dhe punëtorët mund të dërgohen jashtë vendit për udhëzim dhe instalimin.
  * Inxhinierë profesionale për konsulenca dhe hetimet.

  Përparësitë tona:

  Kompania konkurruese buzë
  1) Kualifikimi: CE (DIN18800), ISO9001, BV, SGS;
  2) kohë të gjatë përvojë projekt i huaj;
  3) Efficiency Lartë ndërtim (2 punëtor në një ditë për një njësi);
  4) 4S shitjes dhe shërbimit të rrjetit, të blej një shtëpi ashtu si për të blerë një makinë;
  5) përshtatur plotësisht: Ne mund të bëjnë mbi shtëpinë gjerë enë, si 10feet, 12feet, even14feet gjerë.
  6) produktivitetit Big: Më shumë se 50 njësi mund të prodhohen çdo ditë, kështu që ne mund të shkurtojnë kohën të çojnë që u njohëm nevojat

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne