Na kontaktoni

Qingdao Xinmao ZT ndërtim Steel Co., Ltd.

Adresa

 Room 501, Building 1, Yiyuanju, Qingdao, Kinë

E-mail

xinmaozt@hotmail.com

 kathy@china-steelconstruction.com

telefon

Telefon: +86 532 67760041

Celulari: +86 18300293112

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne