Kornizë me shumicë të lartë Rise strukturës së çelikut të parafabrikuar për strukturën e punëtorisë

Përshkrim i shkurtër:

  Steel Structures Feature: 1.light weight, high strength, large span; 2.short construction period, lower cost; 3.easy move, recycle, environmentally; 4. used widely, used as factory/plant/workshop, warehouse, office building, aircraft hangar etc; 5.structural durability, easy maintenance. Why Choose Qingdao Xinmao ZT Steel Construction Co., Ltd. 1. Long History and Rich Experience in Steel Structure : A. 15 + years Industry Experience B. 600 + projects experience at home and abr...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Çeliku strukturë (27) .jpg

  Strukturat e çelikut Klasi:

  Pesha 1.light, forca të lartë, hapësirë e madhe;
  Periudha 2.short ndërtimi, kosto më të ulët;
  3.easy lëvizur, riciklimi, mjedisin;
  4. përdorur gjerësisht, përdoret si fabrikë / bimë / punëtori, depo, ndërtimi zyra, avion hangar etj;
  Qëndrueshmëri 5.structural, mirëmbajtjen e lehtë.

  Çeliku strukturë (16) .jpg

  Pse Zgjidhni Qingdao Xinmao ZT ndërtim Steel Co, Ltd

  1. histori të gjatë dhe përvojë të pasur në Struktura e çelikut :

  A.  15 + vjet  përvojë Industri

  B.  600 + projekte përvojë  në shtëpi dhe jashtë vendit.

  C. krijuar marrëdhënie tregtare me  20 + vende:

  Pakistan, Sudan, Mozambik, Uzbekistan, Nigeria, Tobago, Jemen, Jamaica, Ekuador, Qatar, Austrilia, India, Izraeli, Malajzia, Mauritius, Turkmenistan

  .jpg

  2. pajisje të avancuar dhe Line Professional prodhimit:

  A.  50.000 metra katror  zonë fabrikës
  B.  600 + punëtorë të trajnuar mirë.

  C.  100 + profesionale  inxhinierë  me dizajn dhe aftësisë së ndërtimit,

  D.  10  Steel Struktura  linjat e prodhimit  : linjë të lehta / të rënda çeliku H prodhimit, C / Z linjë prodhimi tra, enë linjë prodhimi shtëpi, panel sanduiç, ngjyra e prodhimit të fletë çeliku linjë

  E.  80 + grupe  të mëdha të sakta dhe në vend të avancuara të përpunimit të  pajisjeve.

  _10.jpg

  3.Production Kapaciteti

  A.   50000 Ton Struktura e çelikut Kapaciteti vjetor: kryesore 20000mts strukturë çeliku, çeliku 15000mts mesme, profilizimin ndryshme fletë çeliku 300000 m² vjetore

  B.   $ 40000000 Qarkullimi vjetor

  Efikasiteti C. lartë ndërtimi,  kohën e dorëzimit brenda 20 deri në 30 ditë

  _07.jpg

  4. Certifikimi:
  A. Certifikata ISO për cilësinë, mjedisin, shëndetin dhe sigurinë
  Struktura B.Steel ndërtimi Kualifikimi Certifikata e klasës II.

  certifikimit C. SGS

  _20181023103306.jpg

  5. Shërbimi me një ndalesë

  A. Para-shitjen e shërbimeve: shërbimit Konsulenti, projektimit Primay, llogaritja Price

  B. Shitje Services: Paraqitja e të dhënave mbështetje reagimit për themel dhe vizatim

  C. Pas shitjes Shërbime: Inxhinierët dhe punëtorët mund të dërgohen jashtë vendit për udhëzim dhe instalimin.

   

  Nëse keni nevojë për ne projektimin për ju, pls na e furnizimit parametrin e mëposhtëm

  A.Location: ______ (vendi)

  B.Dimension: Gjatësia ______ m * width lartësi ______ m * eave ______m
  load C. Earthquake ______ load Snow ______ (kg / m2) load Wind ______ (kg / m2)
  D. kërkon për dyer dhe dritare

  E. claddings: material mur? Izolimi?
  F. panel Rrezet e diellit mbi çati?
  G. Ventilator në çati?
  H. hendek: po ose jo?
  I. Crane: po ose jo? Nëse po, _____units, heqjen ____T pesha, dhe ngritje height______mm

  J. Funksioni i ndërtesës, pajisjet e brendshme.

  Ndërtesa strukturë çeliku (28) .jpg

  FAQ

  1. Kushtet e pagesës? 
  30% poshtë pagesës dhe bilancin e paguar nga T / T ose L / C para tranzit ose negociuar.

  2. Kohë për dorëzim? 
  20-35 ditë pas depozitës

  3. A mund të ofrojmë shërbim projektim?
  Po, ne kemi më shumë se 100 inxhinierë të projektimit. Ne mund të projektimit vizatime të plota zgjidhje si për requirments tuaj.

  4. A ju ofrojnë udhëzuese instalimin në vend jashtë shtetit?
  Po, ne mund të ofrojë shërbimin e instalimit, mbikëqyrjes dhe trajnimit. Ne gjithashtu kemi jashtë vendit udhëzuese ekip instalimit me 60 persona.
  fabrikë.jpg

  kontakt:

  Kathy Lv
  Mobile: + 86-18300293112 (WeChat / WhatsApp)
  A: Room 201, Building 32, Tian An qytetit cyber, qarku Chengyang, Qingdao, China

  _13.jpg


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne