Shtëpi luksoze prej 40 metrash me kontejnerë me dhomë gjumi banjo për banjë nga tualeti nga Kina

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  3-h4-600x6009d50c144f4a8477361665053dc8632801302814995-03-enëaf1eb934f6675a0a2ae7e77da6174ddcd4792957770253.59e3620719a02ee02bd8f6837b79e693c8cbdd4bdb8devazo1pa emër • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne