Shtëpia / Shtëpia e kontejnerëve me pakicë prej 3 dhoma gjumi

Përshkrim i shkurtër:

Container Quantity Bedroom Quantity washroom Quantity Total area Wall material 4 3 2 60 ㎡ 75mm glass wool+Bamboo fiberboard


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Sasia e kontejnerit Sasia e dhomës së gjumit sasia e larjes Sipërfaqja e përgjithshme Materiali i murit
  4 3 2 60 Lesh xhami 75 mm + Pllakë fibre bambu • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne