Контактирајте не

Кингдао Xinmao З.Т. челична конструкција копродукции, ООД

адреса

 Соба 501, зграда 1, Yiyuanju, Кингдао, Кина

Е-пошта

xinmaozt@hotmail.com

 kathy@china-steelconstruction.com

телефон

Телефон: +86 532 67760041

Мобилен телефон: +86 18300293112

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас