Профил на компанијата

Кингдао Xinmao З.Т. челична конструкција копродукции, Ltd е целосно во сопственост на подружница на Qingyun Xinmao метална структура копродукции, Ltd, која е основана во јуни 2003 година со фабриката површина од повеќе од 50.000 смс. Компанијата има 486 вработени, 40 инженери, од кои 12 дизајнери, 25 професионални инженерски и технички персонал.
Компанијата има комплетна индустриски синџир за Бихаќ, план за проектирање, производство преработка, изградба, прифаќање на проектот. На производи се користат во работилници, магацини, станици, 4S изложбените сали и така натаму. Структура згради челик производи и сад куќи се добро примени од страна на домашни и странски клиенти, не е само популарна домашните, и се извезуваат во Бангладеш, Индонезија, Израел, Нигерија, Шри Ланка, Филипини, Мозамбик и други земји и региони.
Во согласност со барањата на квалитет на производот, компанијата воведе напредни производствени линии за постојано иновации и развој на производот. Во моментов имаме повеќе од 10 производни линии, како ЦПУ пламен сечење линија за производство, со царски рез линија за производство на челик, група H пресек зрак, вратата ЕПП заварување линија за производство, производство сендвич плоча линија, имајќи производство Плоча линија итн
Ние се придржуваат кон професионализацијата на производи, производство на големи размери и воведување на нови технологии. "Квалитетот на совршеност на проектот, внимателен и прецизен услуги на клиентите" ќе биде нашата цел. Се надеваме дека ќе се изгради подобра иднина со клиентите.