За нас

Кингдао Ксинмао ЗТ Челик Конструкшн копродукции, Ltd е во целосна сопственост на подружница на Кингјун Ксинмао челична конструкција копродукции, Рибар, која е основана во јуни 2003 година, со површина од повеќе од 50.000 смс sms на фабриката. Компанијата има 486 вработени, 40 инженери, вклучително и 12 дизајнери, 25 професионални инженеринг и технички персонал.

Компанијата има комплетна индустриски синџир за Бихаќ, план за проектирање, производство преработка, изградба, прифаќање на проектот. На производи се користат во работилници, магацини, станици, 4S изложбените сали и така натаму. Структура згради челик производи и сад куќи се добро примени од страна на домашни и странски клиенти, не е само популарна домашните, и се извезуваат во Бангладеш, Индонезија, Израел, Нигерија, Шри Ланка, Филипини, Мозамбик и други земји и региони.
Во согласност со барањата на квалитет на производот, компанијата воведе напредни производствени линии за постојано иновации и развој на производот. Во моментов имаме повеќе од 10 производни линии, како ЦПУ пламен сечење линија за производство, со царски рез линија за производство на челик, група H пресек зрак, вратата ЕПП заварување линија за производство, производство сендвич плоча линија, имајќи производство Плоча линија итн
Ние се придржуваат кон професионализацијата на производи, производство на големи размери и воведување на нови технологии. "Квалитетот на совршеност на проектот, внимателен и прецизен услуги на клиентите" ќе биде нашата цел. Се надеваме дека ќе се изгради подобра иднина со клиентите.