40 стапки луксузна испорака контејнер куќа со спална соба простор за живеење бања тоалет од Кина

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Кингдао, Шангај, Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  3-h4-600x6009d50c144f4a8477361665053dc8632801302814995-03-контејнерaf1eb934f6675a0a2ae7e77da6174ddcd4792957770253.59e3620719a02ee02bd8f6837b79e693c8cbdd4bdb8depoteet1неименуван • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас