Контејнер со рамен пакет 3 спални Дом / куќа

Краток опис:

Container Quantity Bedroom Quantity washroom Quantity Total area Wall material 4 3 2 60 ㎡ 75mm glass wool+Bamboo fiberboard


 • ФОБ Цена: 0,5 УСД - 9,999 / Парче
 • Мин. Количина на нарачка: 1 парче / парчиња
 • Способност за снабдување: 10000 парчиња / парчиња месечно
 • Пристаниште: Кингдао, Шангај, Нингбо
 • Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Количина на контејнер Количина на спална соба Количина за перење Вкупна површина Wallиден материјал
  4 3 2 60 Стакло волна од 75 мм + влакна од бамбус • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја