Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

Përshkrim i shkurtër:

Description: Modular shtëpi portativ enë është projektuar në bazë të specifikave të anijeve enë saktësisht. Ajo është bërë prej çeliku prefab lehta si kornizë dhe sanduiç panel për mur dhe çati, atëherë lehtësuar me dritare, dyer, dysheme, tavan, dhe pajisje të tjera shtesë. Ata janë të pajisur me fuqi dhe ndriçim dhe mund të accessorized që i përshtaten kërkesave tuaja. Struktura njësi Kabineti për futjen e çelikut dhe c ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 copë / Copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao, Shangai, Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim: 

  Modular shtëpi portativ enë është projektuar në bazë të specifikave të anijeve enë saktësisht. Ajo është bërë prej çeliku prefab lehta si kornizë dhe sanduiç panel për mur dhe çati, atëherë lehtësuar me dritare, dyer, dysheme, tavan, dhe pajisje të tjera shtesë. Ata janë të pajisur me fuqi dhe ndriçim dhe mund të accessorized që i përshtaten kërkesave tuaja. Struktura njësi Kabineti për futjen e çelikut dhe të ftohtë-formuar çeliku ngjitur së bashku për të bërë deri komponente standarde. Shtëpia mund të jetë projektuar ashtu si vetëm një njësi ose lidhur me një tërësi nga disa kuti, me lidhje të thjeshtë të tilla si bulonave. Kështu që është e lehtë dhe të shpejtë për të instaluar dhe i tëri. 

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

  Ky projekt ishte gjetur në Spanjë. Ajo është në mesin e malit dhe liqenit, larg nga qyteti zhurmshme. Ajo është të përbëhet nga 49 enë të anijeve. Dizajni modern e bën shtëpia duket elegante dhe të rehatshme për të jetuar. Haveing ​​pushim në të duhet të jetë shumë komod dhe relaksohuni. 

  Ky është një restorant. Ju mund të keni disa kafe dhe të kesh ushqimin tuaj këtu. 

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

  Parametrat e detajuara: 

  20ft / 40FT Modular Portable Container House Specifikimet
  madhësia e jashtme 6058mm (L) * 2438mm (W) * 2591mm (H) / 12116mm (L) * 2438mm (W) * 2591mm (H)
  Corner House çeliku parafabrikuara lehta
  panel çati Rock Lesh / EPS panel sanduiç (sipas kërkesës së klientit)
  Wal
  Panel
  Rock Lesh / EPS panel sanduiç (sipas kërkesës së klientit)
  baza Ground çeliku parafabrikuara lehta

  themelore
  Accessories

  dritare PVC rrëshqitje dritare  apo dritare aliazh alumini ose dritare plastike çeliku
  derë Panel sanduiç Streel  ose kornizë alumini panel sanduiç dera. 
  tavan të rreme tavan PVC
  parket kompensatë
  sys e energjisë elektrike 2 Dritat & 1 switch
  pajisje opsionale Mobilje për strehim të jetuar, zyra, konvikt, nevojtores, Kuzhina, Banjo, Dush, etj 
  Aplikacion Living shtëpi, zyra, konvikt, strehë për makinën, dyqan, kabinë, kiosk, takim dhoma, restorant, etj 

  dimension Customized është i mirëpritur. 

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

  paketim

  Çati, kornizë fund, kolona dhe panele muri të shtëpisë enë të jetë e sheshtë-mbushur, duke minimizuar volumin e transportit, mund të instalohet lehtë në vend ose të përdoren për transportin e tranzicionit. 
  (1) ngarkimin mbledhur dhe transporti
  One 40FT HC ngarkesës 2 grupe mbledhur shtëpi enë me dimension- 5850mm * 2250mm * 2500mm
  (2) Flat-pack transportit: 
  Plani një: ngarkesës One 20ft GP 4 grupe 20 këmbët shtëpitë enë

  Plan B: Një 40ft load HC 8 përcakton 20 këmbët shtëpi enë ose 4 grupe 40 këmbët shtëpi enë. 
  Të gjitha panelet janë të mbrojtura me PE film, dhe struktura e çelikut deformuar me rrip të endura. Pajisje do të jetë e mbushur me kuti letre apo qese plastike. Dritaret dhe dyert do të jetë e mbushur me kuti druri. 

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

  Rreth nesh

  Qingdao Xinmao ZT çeliku Construction Co., Ltd Kompania është një kompani e themeluar me përvojë dhe i specializuar  në prodhimin e shtëpive të ndryshme prefab dhe shtëpitë enë me cilësi të mirë dhe të çmimeve konkurruese. E themeluar në vitin 2003.  Më shumë se 50 R & D stafit dhe më shumë se 400 punëtorë të na mbështesin për të marrë pjesë të madhe të tregut. Kompania jonë ka marrë certifikatën ndërkombëtare të cilësisë ISO9001 dhe çeliku struktura e ndërtimit të Kualifikimeve Certifikata klasës II. 

  Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë direkt. 

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)

  Portable Mobile Prefab Container House me banjo (Container Faqja)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !