• all-three
 • all
 • shtëpi enë
 • Ekipi profesional

  Ekipi profesional

  We are the professional supplier of steel structure building, steel construction, steel workshop/warehouse, poultry house, container house with more than 16 years of experience.
 • Projektimi Customized

  Projektimi Customized

  Accept customized design for steel structure building and container house/ container home
 • Teknologji e re

  Teknologji e re

  Currently we have more than 10 production lines, like CNC flame cutting production line, C-section steel production line, H-section beam group, door submerged arc welding production line, Sandwich plate production line, bearing Plate production line etc.
 • untitled

Kush jemi ne

Qingdao Xinmao ZT çeliku Construction Co., Ltd është një degë tërësisht në pronësi të Qingyun Xinmao Metal Struktura Co, Ltd cila është themeluar në qershor të vitit 2003 me zonën e fabrikës prej më shumë se 50.000 sms. Kompania ka 486 të punësuar, 40 inxhinierë, duke përfshirë 12 designers, 25 inxhinierisë profesionale dhe personel teknik.

Mëso më shumë
 • CNC Tower

  CNC Tower

 • shtëpi enë

  shtëpi enë

 • strukturë çeliku Isreal depo

  strukturë çeliku Isreal depo

 • Poultry House në Nigeri

  Poultry House në Nigeri

 • seminar strukturë çeliku

  seminar strukturë çeliku

 • Steel structure car part in Qatar

  Steel structure car part in Qatar

 • Steel workshop in Egypt

  Steel workshop in Egypt

 • Shipping container shop

  Shipping container shop

 • Steel warehouse in Isreal

  Steel warehouse in Isreal

  Steel warehouse in Isreal steel warehouse

ynë patner

WhatsApp Online Chat!