• all-three
 • all
 • сад куќа
 • професионален тим

  професионален тим

 • прилагодено дизајн

  прилагодено дизајн

 • нова технологија

  нова технологија

 • Steel structure factory

Кој сме ние

Кингдао Xinmao З.Т. челична конструкција копродукции, Ltd е целосно во сопственост на подружница на Qingyun Xinmao метална структура копродукции, Ltd, која е основана во јуни 2003 година со фабриката површина од повеќе од 50.000 смс. Компанијата има 486 вработени, 40 инженери, од кои 12 дизајнери, 25 професионални инженерски и технички персонал.

Научи повеќе
 • ЦПУ кула

  ЦПУ кула

 • сад куќа

  сад куќа

 • структура склад Isreal челик

  структура склад Isreal челик

 • Живина куќа во Нигерија

  Живина куќа во Нигерија

 • Челична конструкција работилница

  Челична конструкција работилница

 • Steel structure car part in Qatar

  Steel structure car part in Qatar

 • Steel workshop in Egypt

  Steel workshop in Egypt

 • Shipping container shop

  Shipping container shop

 • Steel warehouse in Isreal

  Steel warehouse in Isreal

  Steel warehouse in Isreal steel warehouse

нашите Patner

chenrui

chenrui

ЕЗА

ЕЗА

Hizen Флексибилни

Hizen Флексибилни

KOOMO

KOOMO

shuanghe

shuanghe

Xinda

Xinda

tengda

tengda

WhatsApp Online Chat !